1 Kasım 2018 Perşembe

Taraftarium24 Ücretsiz Canli Maç izleme (Kanal Max HD)

Yayınlarımız Türkiye'den çalışmaktadır. Yurtdışından izleyen izleyicilerimiz Google Chrome için HOLA VPN eklentisini kurup Türkiye ip adresinden izleyebilirler.
Taraftarium24 Ücretsiz Canli Maç izlemeTürkiye’de geçmiş yıllardan beri (2000) resmi olarak canlı spor müsabakaları yayınlama haklarını kimselere kaptırmayan taraftarium24 internet kullanıcılarını son yıllarda uyguladığı politikalarla daha fazla üzmeye başladı. Getirdiği yüksek fiyatlar yüzünden son yıllarda eskisi kadar rağbet göremeyen Lig Tv ve Digiturk internet ortamında yayınlarının yapıldığı sitelere yönelik koruma tedbirleri almaya başladı ancak yine de internetten canlı olarak spor müsabakası izlemenin ve asıl amaçları olan Taraftarium24 ücretsiz canlı maç izlemenin önüne geçemediler. Bunun en büyük sebebi internet ortamının yani sanal dünyanın Lig TV’nin yayın yaptığı gerçek dünyaya göre daha az elle tutulur yanı olması ve sanal dünyaya parayla yön vermenin daha zor olmasıdır. Blogumuzda bulunan diğer yazılarda da belirttiğimiz gibi internet üzerinden canlı spor müsabakası yayınlarına yönelik alınan tedbirler gün geçtikçe artmaktadır. 

En basit örneği olarak sansürleme işlemi bunu kanıtlar veya DNS yoluyla virtual hosting denen sanal ev sahipliği sistemini bu tür yayın yapan kanalların kullanmasını zorunlu kılan hareketler sadece canlı spor müsabakası veya canlı maç izlemek isteyen kullanıcıları etkileyen basit tedbirlerdir. Bunların yanı sıra taraftarium24’un yakın dönemlerde başlatmış olduğu kullanıcı adını yayın ekranına kısa zaman aralıklarıyla yayma işlemi resmi olmayan yollardan yapılan yani internet kullanıcılarına yönelik yapılan ücretsiz yayınların önünü büyük bir ölçüde kesmeye çalışmıştır. Bu afişe etme işlemi çıkarıldığı dönemde taraftarium 24 ücretsiz canlı maç izleme olayı internette azalmıştı ancak daha sonra inatçı kanal sahipleri ve azimli siz değerli canlı maç takipçileri sayesinde Lig TV’nin bu afişe etme olayı bir şekilde etkisiz hale getirilmeye başlandı. Şuanda bile az da olsa afişe edilen yayınlar var ancak bunların da umuyoruz ki afişe etmeye karşı koyacak güçleri olur ve biz canlı spor müsabakaları izleyicileri internet dünyasının nimetlerinden faydalanarak bu maçları canlı, ücretsiz ve kasma veya donma sorunu olmadan izleyebilme şansını buralarda da elde edebiliriz. Ancak blogumuzda bulacağınız paylaştığımız yayın kanallarının yüzde doksanına yakın bir kesiminde böyle sorunlar yaşamayacağınızı yaşsanız bile farklı kanallara aktarılıp bu sorunun çözüleceğini garanti edebiliriz.


Taraftarium24’den yayınlanan spor müsabakalarını canlı olarak ücretsiz, kasma veya donma sıkıntısı olmadan izlemek için yapmanız gereken en basit yollardan birisi blogumuzda tavsiye ettiğimiz ve güvenilir bulduğumuz, araştırılan sitelerdeki linkleri kullanıp maçları takip etmenizi şiddetle önermekteyiz. Blogda bahsedilen sitelerin yanı sıra sürekli olarak güncellenecek yeni adreslerle de yine karşınızda olacağız ve yine bu adresler de aşağıda referans dahi olabileceğimiz yayın kanalları gibi araştırılıp, hukuki sorumluluk doğuracak herhangi bir problemi sizlere yaratmayacağına güvendiğimiz türde kanallar olacaktır.

Lig TV ile canlı maç izleme genel bir olgu olup hemen hemen her kanalda Lig TV’nin yayınları bulunmaktadır veya sadece bulundurduklarını iddia etmektedirler ama bizim sizinle paylaştığımız adresler taraftarium 24 özelliğini taşımaktadır.

Benzer

16 yorum

bu kadar kalıtesiz yapmayın barı 480p yapın

Telefondan açıldığı zaman ses gelmiyor sebep?

Sizin hayrınızı si keyim. Bu nasıl kalitesizlik?

Lan Ucretsiz site yapmislar daha ne adama kufur esionuz

Hadi len 2 bucuk ust verdik yatirmayin

Yayın acılmiyo abi ne biçim site ya böyle sitenin varya

Bende donuyor acaba ne yapmam lazım

hem bedavaya izliyorsunuz hem itiraz ediyorsunuz bu nasıl bi karaktersizlik
-

Kral bozguncu uygulamasını nasıl indirebilirim

Lan bende maç yok bjk maçı yorumu var

Psg maçı izliyoz nie ajax veriyon aq


Gülücük ekleGülücük ekle
Arkadaşlar lütfen aşağı tarafa yorum bırakmayı unutmayınız, yorumlarınız bizler için çok değerlidir!

Taraftarium24 izle